נעה
אני נעה, תלמידת כיתה ו' בבי"ס 'רימונים' בקרית אונו. אוהבת לקרוא ספרים, לבלות עם חברות, אוהבת חידות, ואוהבת ליצור. את הקלפים ציירתי בשנה שעברה כשהייתי בכיתה ה. אם אתם כבר פה, אז אשתף אתכם בסקיצה הראשונית שלי...ואגלה לכם בסוד שאת קלף המלך ציירתי בהשראת אבא (עם משקפיים)...אמא אומרת שאין ברירה, ועכשיו נצטרך להוציא מהדורה חדשה עם מלכה בהשראת אמא :)

IMG_2631 (1).JPG
סקיצה ראשונית נעה.jpg
קלף נסיכה.jpg
קלף מלך.jpg

הקלף הראשון שציירתי (נסיכה = P)

המלך. עם משקפיים בהשראת אבא אייל.

הסקיצה הראשוניח שלי

מי אנחנו

 

נעה
אני נעה, תלמידת כיתה ו' בבי"ס 'רימונים' בקרית אונו. אוהבת לקרוא ספרים, לבלות עם חברות, אוהבת חידות, ואוהבת ליצור. את הקלפים ציירתי בשנה שעברה כשהייתי בכיתה ה. אם אתן  כבר פה, אז אשתף אתכן בסקיצה הראשונית שלי...ואגלה לכן בסוד שאת קלף המלך ציירתי בהשראת אבא (עם משקפיים)...אמא אומרת שאין ברירה, ועכשיו נצטרך להוציא מהדורה חדשה עם מלכה בהשראת אמא :)

בחרו לשון פניה:
 

שרית
אני שרית, נשואה לאייל, ואמא לנעה, יונתן ועדן המתוקותים. בעלת תואר ראשון ושני במתמטיקה, מורה למתמטיקה במקצועי. אוהבת את התלמידים והתלמידות, אוהבת את עולם התוכן הזה, ואוהבת את התיווך (להפוך את המפחיד לאפשרי). במשך קרוב ל-10 שנים הגשתי לבגרויות באחד התיכונים הידועים בארץ. ואז יצאתי להפסקה קצרה לצורך 'זום-אין' על התא המשפחתי שלנו, וג'ינגול החיים עם 3 ילדים קטנים. בהסתכלות מקרוב על המשחקים והספרים של הילדים, מצאתי הטיות שרציתי לשנות...המחשבה הראשונית הייתה להדפיס עבור ילדיי חפיסת קלפים פרטית משלנו, אבל צורך עז להשפיע ולשנות, הביא אותי בסופו של דבר להוציא אותם מהקונכייה הפרטית שלנו אל הכלל.

כמה מרגש היה לקבל הזמנה מהאגף לחוסן ושיוויון חברתי של עיריית תל-אביב, ומהאגף למניעת אלימות וקידום מעמד האישה בעיריית קריית אונו. כמה מרגש היה לקבל הזמנה מרוכזת מהורים בגן ילדים (כן, אפשר בפייבוקס), וכמה מרגש שהקלפים עשו את דרכם גם לאילת, שדה בוקר, אופקים, גדרה, חיפה, המרכז והשרון, ירושלים והסביבה ועוד ועוד...הקפדנו לארוז בקרטונים ממוחזרים (ולשמור על הסביבה), הפקנו את הקלפים בבתי דפוס תוצרת הארץ (לחזק את התעשייה הישראלית בקורונה), והפצנו מסר של קבלה ושיוויון בין בני אדם, מה רע?


היום אני בעיקר מתגעגעת לתלמידות ולתלמידים, ובציפייה גדולה לחזור למערכת (ספטמבר בלי זומים בבקשה), ועד אז, אני מתאמנת בלהשמיע את קולי ולנסות להשפיע...